Kobieca Moda

kobieca strona mody

Kabaretki Podkolanówki Pończochy Rajstopy

Zasady doboru pasa do pończoch

Zmysłowe pończochy na topie

Kobiety uwielbiają pończochy nie tylko ze względu na wygodę, ale przede wszystkim dlatego, że te pobudzają zmysły mężczyzn. Ich wyobraźnia działa podwójnie, kiedy widzą swoją ukochaną odzianą w seksowną bieliznę i pończochy.

Jak zapewne wiesz, do wyboru masz pończochy samonośne i te przypinane do pasa. Warto jednak podkreślić, że to właśnie te drugie działają na mężczyzn najbardziej. Biorąc to pod uwagę, chcemy dziś przekazać Wam kilka cennych rad, które pozwolą idealnie dobrać tę część garderoby.

Rozmiar – nie lekceważ go

Czy wybierając bieliznę lub jeansy, skusiłaś się na mniejszy rozmiar? Zakładamy, że nie. Tak samo powinno być z pasem do pończoch. Tylko wtedy masz pewność, że ten nie będzie spadał, jak również, że nie będzie odznaczał się pod ubraniem.

Chcąc dobrać odpowiedni rozmiar, niestety albo stety, każdy pas będziesz musiała przymierzyć. Nie wystarczy, że podasz ekspedientce rozmiar. Producenci bowiem mają swoje rozmiarówki, które nie zawsze odpowiadają wielkościowo Twoim gabarytom. Może zatem zdarzyć się, że pas, który teoretycznie powinien pasować na Ciebie, jest za mały albo za duży.

Paski do podtrzymywania pończoch – na nie również zwróć uwagę

Każdy z pasków, które umieszczone są przy pasie, powinien być zawsze odpowiednio napięty. Jest to niezwykle ważne, bowiem źle wyregulowane mogą odpiąć się podczas siadania lub powodować dyskomfort, wcinając się w ciało. Jeżeli dobierzesz odpowiednią długość, będziesz miała pewność, że założone pończochy nie będą się przekręcać na nodze. Jak zatem widać, ten kawałek materiału jest niezwykle ważny w zapewnieniu komfortu podczas noszenia pończoch.

Paski – co zrobić jeśli nosimy różne długości pończoch?

Zdarzyło Ci się, że do jednego pasa chciałaś założyć różne pończochy? Nie zawsze bowiem potrzebowałaś krótkich, czasami zależało Ci na założeniu dłuższych? Jeżeli tak było, zapewne regulowałaś paski. Cieszymy się, że zdajesz sobie sprawę z faktu, jak niezwykle ważne jest ich odpowiednie ustawienie.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *