Kobieca Moda

kobieca strona mody

Kabaretki Rajstopy

Wygodne i luksusowe rajstopy – te dwie cechy mogą iść w parze

Nowinki technologiczne w modzie

Jeszcze do niedawna rajstopy nie kojarzyły się z luksusem czy możliwością odpowiedniego wymodelowania i nawilżenia skóry. Dziś, w dobie nowinek technologicznych, wszystko się zmieniło. Producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientek i starają się zadowolić je na każdym kroku. Dziś chcemy Wam odrobinę opowiedzieć o nowościach, których możecie się spodziewać na rajstopowym rynku.

Rajstopy push-up – Twoja pupa może wyglądać idealnie

Ile razy przeglądałaś się w lustrze i lamentowałaś, że brzuch Ci odstaje albo pośladki nie są tak wysoko uniesione jakbyś chciała? Zapewne wiele razy. Dziś możesz zapomnieć o tym problemie, bowiem producenci rajstop wymyślili modele, które modelują obie części ciała. Jak to możliwe? Otóż we wspomniany produkt wszywane są specjalne wstawki, które uciskają newralgiczne miejsca, dzięki czemu pupa podnosi się na odpowiednią wysokość, zaś z talii i brzucha znikają niechciane fałdki tłuszczyku. Dzięki takim zabiegom możesz założyć obcisłą sukienkę i wyglądać w niej idealnie.

Kupuj odpowiedni rozmiar

Wiele kobiet myśli, że kupując mniejszy rozmiar rajstop push-up sprawią, że ich sylwetka jeszcze bardziej zostanie wymodelowana. Niestety ten tok myślenia jest błędny. Jeżeli wybierzesz mniejsze rasjtopy tego typu, z pewnością nie będziesz czuła się w nich komfortowo. Takie modele bowiem zostały stworzone tak, aby dopasować je do kobiecej natury i ciała. Poza tym licz się z tym, że mogą być za krótkie w części brzucha i talii, przez co mogą pojawić się nieestetyczne fałdki.

Luksusowe produkty nadal w modzie

Jeżeli śledziłaś choć raz historię rajstop i pończoch, zapewne wiesz, że zanim pojawiły się te pierwsze, na kobiecych nogach kierowały te drugie. Najmodniejsze były te, które wykonywano z francuskiego jedwabiu. Ich największym mankamentem była nie tylko cena, ale również fakt, że były delikatne. O uszkodzenia zatem było nietrudno. Nie zmieniało to faktu, że kobeity kochały ten dodatek. Ba, kochają go do dziś. Pończochy zatem są drugim, luksusowym dodatkiem, który może zdobić Twoje nogi.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *