Kobieca Moda

kobieca strona mody

Kabaretki Podkolanówki Pończochy

Rozmiar pończoch i pasa – zwróć uwagę, jeśli chcesz wyglądać seksownie

Pas gwarancją nieziemskiego wyglądu

Po raz pierwszy będziesz zakładała pończochy? Nie wiesz czy wybrać samonośne czy jednak te dopinane do pasa? Odpowiedź jest prosta – jeżeli chcesz wyglądać seksownie i ponętnie, warto pokusić się o dopinanie pasa do pończoch. Co ciekawe – to właśnie ta część garderoby, jeżeli będzie dobrze dobrana, sprawi, że Twoje pośladki będą odpowiednio wyeksponowane, zaś brzuch płaski.

Spektakularne efekty tylko z dobrze dobranym pasem

Za duży pas nie tylko będzie dla Ciebie niewygodny, ale przede wszystkim nie spełni swoich funkcji. Co to oznacza? Tylko tyle i aż tyle, że możesz przestać liczyć na seksowne pośladki i płaski brzuch. Jeżeli jednak wybierzesz idealny model, efekt będzie wyjątkowy. Twój mężczyzna z pewnością doceni włożony trud. Pamiętaj jednak, aby dobrze dobrać pończochy – nie mogą być zbyt długie, bowiem nie będziesz w stanie zapewnić odpowiedniego napięcia pasków podtrzymujących pończochy.

 

Za duże pończochy nie będą dobrze wyglądać

Pas to nie wszystko. Jeżeli choć raz nosiłaś pończochy, zapewne wiesz, że ich rozmiar również ma znacznie. Za duże nie tylko będą niewygodne, ale przede wszystkim będą się nieestetycznie marszczyć oraz wybarwiać, szczególnie na kolanach.
Jeżeli pokusisz się o kupno za małych pończoch, licz się z tym, że te szybko się zniszczą. Poza tym jest bardziej niż pewne, że nie będzie Ci w nich wygodnie, bowiem będą Cię uciskać. Nie należy również ukrywać, że na pewno będą się zsuwać.

Żabki przy pasie – pomyśl także o nich

Wybierając pas do pończoch, sprawdź także żabki, które są dołączone do pasków. Najlepiej, jeżeli żabki są metalowa. Dzięki temu masz pewność, że pończochy nie odczepią i nie zsuną się w ciągu dnia. Plastikowe nie są takie pewne – mogą się odpinać w najmniej odpowiednim momencie. Poza materiałem, warto także zwrócić uwagę na ich ilość. Im więcej, tym bezpieczniej. Niektóre firmy są w stanie na zamówienie zamontować ich nawet czternaście.
Jak widać powyżej, zanim wybierzesz idealny pas, czeka Cię wiele decyzji do podjęcia.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *