Kobieca Moda

kobieca strona mody

Kabaretki Podkolanówki Rajstopy

Pończochy samonośne zbawieniem dla wielu kobiet

Pończochy uważane są za najbardziej seksowny dodatek, który pobudza wyobraźnię mężczyzny. Jeszcze do niedawna nie do pomyślenia było, aby pończochy nie były przypięte do pasa. Kobiety, pomimo tego, że ten sposób nie był zbyt wygodny, nosiły pończochy, bowiem ważny był dla nich zachwyt potencjalnego partnera.

Dlaczego zdobyły taką popularność?

Producenci, widząc kłopoty z powyższym produktem i potencjał pończoch, poszli o krok dalej i wymyślili takie, których noszenie nie wymaga przypinania ich do pasa. Pończochy samonośne szybko stały się popularne. Silikonowy pas wmontowany w koronkę sprawia, że trzymają się na udzie bez żadnego problemu.

Idealne czy nie?

Przyglądając się pończochom samonośnym niestety trzeba stwierdzić, że pomimo tego, iż są lepsze od tych przypinanych do pasa, nie są idealne. Silikon wmontowany w produkt potrafi uciskać udo kobiety, co często doprowadza do odparzenia (szczególnie w gorące dni). Co więcej, dość szybko się zużywają – silikon się rozciąga, przez co pończochy zsuwają się z nogi. Warto także podkreślić, że są o wiele droższe niż te przypinane do pasa. Zanim zatem zdecydujesz się na ich zakup, dobrze się zastanów.

Spódnica – wybrać pończochy samonośne czy rajstopy?

Zakładając spódnicę, zapewne nie raz zastanawiałaś się nad wyborem odpowiedniego dodatku. Pończochy samonośne sprawdzają się doskonale w momencie, kiedy spódnica ma “bezpieczną” długość. Warto zatem sprawdzić, czy spod spódnicy nie będzie wystawać koronka. Jeżeli tak się zdarzy, bezpieczniej będzie wybrać rajstopy. Dokonując bezpiecznego wyboru, unikniesz dziwnych spojrzeń przechodniów lub współuczestników imprezy, na której się znalazłaś.

Kolorowe pończochy?

O ile rajstopy możesz dostać w wielu kolorach, o tyle pończochy mają ograniczoną paletę barw. Najczęściej spotkać możesz je w odcieniach czerni, bieli lub cieliste. Jeżeli wybierasz pończochy samonośne, sprawdź zawsze jakość silikon, który umieszczony jest zawsze pod koronką. Nie da się ukryć, że najbardziej seksowne są kabaretki i na nie kobiety najczęściej skupiają swoją uwagę.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *