Kobieca Moda

kobieca strona mody

Ciemne pończochy Pończochy samonośne Rajstopy Rajstopy dla puszystych

Pończochy plus size – komfort i seksapil w każdym rozmiarze

Wydaje Ci się, że pończochy mogą nosić jedynie dziewczyny w rozmiarze XS? Chcielibyśmy Ci dziś uświadomić, że jesteś w błędzie. Otóż Panie, które noszą rozmiar XL i większy również mogą czuć się komfortowo i seksownie.

Ciemne pończochy dla puszystych nowością na rynku

Jeszcze do niedawna nikt nie spodziewałby się, że panie w rozmiarze plus size będą mogły nosić pończochy. Ten asortyment był zarezerwowany dla kobiet szczupłych i drobnych. Jednak w czym gorsze są panie o większym rozmiarze? Producenci zdali sobie sprawę z faktu, że pończochy plus size mogą być potencjałem i mieli rację. Panie o większych rozmiarach naprawdę chcą wyglądać ponętnie i zachęcająco. Dlaczego zatem im tego nie dać? Takie pończochy znajdziesz na https://www.gabriella.pl/pl/ponczochy-plus-size/

Duże rozmiary mogą być sexi

Kiedy zdecydujesz się na pończochy plus size zapewne zastanawiasz się które założyć. Masz bowiem do wyboru pończochy samonośne dla puszystych, jak również takie wyposażone w pas. Tak naprawdę decyzja należy do Ciebie, bo zarówno jeden jak i drugi produkt został odpowiednio dostosowany do potrzeb kobiet w rozmiarze plus size. Producenci dbają bowiem o to, aby większe kobiety również mogły czuć się swobodnie i komfortowo w produktach niegdyś zarezerwowanych dla kobiet o mniejszych rozmiarach.

Pończochy samonośne dla puszystych czy może rajstopy – wybór nie należy do najłatwiejszych

Kiedy nie jesteś pewna czy założyć rajstopy czy pończochy samonośne plus size, spieszymy z podpowiedzią, że w tych drugich będziesz czuła się bardziej zmysłowo. Są bowiem wykończone zmysłową koronką, która u mężczyzn niezwykle pobudza wyobraźnię.

Ale nie to powinno być dla Ciebie najważniejsze. To, co powinno przekonać Cię do używania pończoch to przede wszystkim wygoda. Pończochy samonośne plus size są niezwykle przewiewne, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w upalne, letnie dni.

Duże rozmiary pończoch mają zarówno wady jak i zalety

Wybrałaś już ciemne pończochy dla puszystych? Zauważyłaś jednak, że nie leżą tak jak powinny – mówiąc wprost zsuwają się z Twojej nogi? Niestety to powszechny mankament tego typu dodatku, jeżeli jest źle dobrany. Jeżeli chcesz, aby ciemne pończochy plus size dobrze trzymały się na nodze, o dobór odpowiedniego rozmiaru poproś profesjonalistę, który zna się na rzeczy.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *