Kobieca Moda

kobieca strona mody

Kabaretki Podkolanówki Rajstopy

Pończochy czy rajstopy? Co wybrać?

Każda kobieta kiedyś zastanawiała się nad tym co wybrać – rajstopy czy pończochy? Dziś postaramy się przybliżyć Wam zarówno jeden, jak i drugi produkt. Mamy nadzieję, że poniższy artykuł pomoże Wam podjąć odpowiednie decyzje.

Praktycznie czy seksownie?

Na to pytanie próbuje od lat odpowiedzieć wiele kobiet. Te, które stawiają na praktyczne rozwiązania, z pewnością powinny wybrać rajstopy. Te zaś, którym zależy na uwodzeniu mężczyzn i byciu seksownymi, muszą mieć w swojej garderobie choć jedną parę pończoch.
Tak naprawdę wybór zależy również od tego, na jaką okazję zakładamy powyższe dodatki, jak również od tego, czy wolimy nosić się wygodnie, czy też nie.

Ochronę przed zimnem dają tylko rajstopy?

Przyglądając się obu produktom, można stwierdzić, że zarówno rajstopy, jak i pończochy chronią przed zimnem. Jest to jednak tylko teoria, bowiem pończochy chronią tylko część nóg, co oznacza, że zakładając je do krótkiej spódniczki, kobieta nie może oczekiwać, że te ochronią je przed chłodem.
Idąc dalej, pończochy są lepszym produktem w czasie lata. Rajstopy bowiem grzeją, zaś pończochy mogą dać ulgę kobiecie podczas podwyższonych temperatur.

Seksownie = pończochy

Jeszcze do niedawna mówiło się, że jeżeli kobieta chce wyglądać seksownie, nie pozostaje jej nic innego, jak założyć pończochy. Szczególnie czarne, połączone z pasem najbardziej podniecają mężczyzn. Nie bez powodu na erotycznych zdjęciach czy filmach widać panie, które wiją się w seksownych pończochach.
Co ważne i każda kobieta powinna o tym wiedzieć – pończochy dodają kobiecie nie tylko seksapilu, ale przede wszystkim odwagi. Te, które choć raz miały na sobie ten dodatek, z pewnością przyznają nam rację.

Pończochy samonośne wygodniejsze niż te z pasem?

Jeżeli choć raz zakładałaś pończochy z pasem, zapewne zdajesz sobie sprawę z faktu, że ten dodatek nie należy do najwygodniejszych. Szczególnie, jeżeli chcesz je szybko zdjąć, Odpinanie pończoch od pasa wcale nie jest takie proste. Nic zatem dziwnego, że kobiety jak zbawienie traktują pończochy samonośne.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *