Kobieca Moda

kobieca strona mody

Kabaretki Podkolanówki Rajstopy

Czy rajstopy są potrzebne w życiu kobiety?

Po co kobietom rajstopy?

Funkcje i zadania rajstop od lat zastanawiają. Szczególnie mężczyźni głowią się, po co kobietom ten dodatek. Wiele lat mówiono, że każda kobieta powinna zakładać rajstopy do sukienek i spódnic, bo te wysmuklają nogi i sprawiają, że stylizacja jest bardziej elegancka. Czy jednak jest to jedyna funkcja tego dodatku? Oczywiście, że nie. Dziś zajmiemy się kolejnymi funkcjami, które mogą spełniać rajstopy.

Chłodzenie – pożądaną funkcją rajstop

Rajstopy chłodzące to produkt szczególnie pożądany w czasie upałów. Wielokrotnie zdarza się, że kobiety nie mogą w pracy pozwolić sobie na gołe nogi. Muszą zatem, nawet w gorące dni, nosić rasjtopy lub pończochy. Producenci, robiąc ukłon w stronę tych i innych kobiet, wymyślili technologię pozwalającą schłodzić nogi kobiety podczas noszenia rajstop. Jak to możliwe? Otóż do przędzy wprowadzono specjalne, niewidoczne kapsułki z mentolem, który uwalniany jest podczas noszenia rajstop. Co ważne, wspomniany element chłodzący nie wypłukuje się podczas prania.

Nogi bez cellulitu? To możliwe dzięki rajstopom

Damskie rajstopy walczące z cellulitem to nowość na rynku przędzarskim. Producenci robią wszystko, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających kobiet. Co zatem dodają do włókien, aby rajstopy walczące z cellulitem nie były mitem? Jest to specjalny aktywny czynnik, który uwalnia się podczas noszenia rajstop. Dodatkowo, nowoczesna technologia pozwala odpowiednio uciskać nogi, dzięki czemu tkanka tłuszczowa na udach rozszerza się, dzięki czemu aktywny czynnik może wykonać swoją pracę.

Rajstopy na żylaki? Zbawienny wpływ produktu

Żylaki nie są przyjemną dolegliwością. Nie dość, że brzydko wyglądają, to jeszcze mogą szkodzić zdrowiu kobiety. Nic zatem dziwnego, że każda pani, u której pojawiła się ta dolegliwość, chce się ich jak najszybciej pozbyć. Mogą w tym pomóc specjalne rajstopy antyżylakowe, które uciskają nogi pokryte żylakami. W miejscach, gdzie kobieta nie ma żylaków są luźne. Dzięki temu zapewniony jest odpowiedni przepływ krwi.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *