Kobieca Moda

kobieca strona mody

Cienkie rajstopy Kabaretki Podkolanówki Pończochy ślubne Ślub

Co wybrać pod suknię ślubną? Pończochy na WIELKI DZIEŃ!

Seksowne pończochy

Ślub to jeden z najważniejszych dni każdej kobiety. Każda z nas chciałaby w tym dniu wyglądać idealnie. Nic zatem dziwnego, że przygotowania rozpoczynamy na długo przed wyznaczoną datą. Podobno najtrudniejszym wyborem jest sukienka ślubna. Czy aby na pewno? W praktyce okazuje się, że tak naprawdę po wybraniu sukienki, przyszła panna młoda ma dylemat dotyczący bielizny i dodatków. Chodzi głównie o to, czy wybrać rajstopy czy pończochy ślubne. Dziś chcemy przychylić się do pończoch, bowiem ten dodatek jest nie tylko wygodny, ale przede wszystkim elegancki i seksowny.

Ślubne pończochy – wybór nie jest oczywisty

Pończochy ślubne to dodatek, który może spędzać sen z powiek. Nie tylko musisz podjąć decyzję o kolorze, ale również zadecydować, czy będziesz miała samonośne pończochy, czy takie przypinane do pasa. Tak naprawdę wszystko zależy od modelu sukni, jaki wybierzesz. Jeżeli sukienka będzie obcisła i wykonana z cienkiego materiału, nawet nie myśl o pończochach przypinanych do pasa. Ten z pewnością odciśnie się pod sukienką i ta nie będzie wyglądała efektownie.

Ślubne pończochy – rozmiar ma znaczenie

Jeżeli chcesz zapamiętać tę noc na zawsze, skup się na odpowiednim wyborze rozmiaru. Zanim kupisz białe pończochy ślubne, zmierz obwód uda. Tylko wtedy będziesz w stanie dobrać odpowiedni rozmiar, szczególnie, jeżeli wybierasz pończochy samonośne. Właśnie one doskonale sprawdzą się na szczupłych nogach. Te z pań, które posiadają krągłości, doskonale będą czuły się w pończochach zapinanych do pasa. Pamiętaj jednak, aby wybrać tradycyjną, rozkloszowaną suknię. Białe pończochy ślubne przypinane do pasa są o wiele bardziej komfortowe – nie zsuwają się podczas tańca, chodzenia i siadania.

Cieliste czy białe pończochy? Które do sukni ślubnej?

Białe pończochy to klasyka, którą bardzo często wybierają przyszłe panny młode. Czy jednak to jedyny kolor, który możesz wybrać? Otóż nie. Białe pończochy ślubne do paska lub samonośne to relikt od którego obecnie się odchodzi. Dziś możesz wybrać pończochy w kolorze écru a nawet cielistym. Decyzja należy do Ciebie.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *