Kobieca Moda

kobieca strona mody

Cienkie rajstopy Rajstopy

Babcine sposoby na większą trwałość cienkich rajstop

Ile razy zdarzyło Ci się, że w najmniej odpowiednim momencie poszło Ci oczko w rajstopach? Jeżeli miałaś zapasową parę, zapewne nie zwróciłaś na to szczególnej uwagi. Jeżeli jednak musiałaś szybko wyjść, a w komodzie nie znalazłaś nowych rajstop, zapewne zaczęłaś przeklinać fakt, że na szybko musiałaś zmienić stylizację.

Cienkie rajstopy są zdradliwe – zabezpiecz je zawczasu

Zapewne zauważyłaś, że cienkie rajstopy zawsze pękają w najmniej odpowiednim momencie, Jeżeli chcesz uniknąć przykrej wpadki, zabezpiecz je zanim postanowisz je założyć. Jak to zrobić? Przedstawimy Ci kilka babcinych sposobów, które na pierwszy rzut oka wydają się absurdalne, jednak kiedy je wypróbujesz, zauważysz, że są skuteczne. Wypróbuj je w szczególności, kiedy zawiodą Cię czarne cienkie rajstopy. Na nich najbardziej widać oczko.

Czarne cienkie rajstopy w zamrażarce? To naprawdę działa!

Czy kiedykolwiek spodziewałabyś się, że zamrożone rajstopy będą mocniejsze? Zapewne nie! A jednak, stary sposób naszych babć naprawdę działa. Wystarczy, że namoczysz rajstopy w zimnej wodzie, włożysz je do foliowej torebki, a następnie do zamrażalnika na 24 godziny. Po upływie tego czasu wyjmij rajstopy rozmroź i dokładnie wysusz. Ich struktura powinna być znacznie mocniejsza.

Cieliste cienkie rajstopy – na nie też mamy sposób

Cienkie cieliste rajstopy to zmora wielu kobiet. Wystarczy chwila nieuwagi i oczko gotowe. Możesz jednak zapobiec ewentualnemu pruciu, mocząc nowe rajstopy w wodzie solą i octem. Zasada jest podobna do tej z zamrażaniem rajstop, jednak tutaj kłopotliwy może być zapach octu, który unosi się dość długo w strukturze rajstop. Niemniej jednak sposób ten jest na tyle skuteczny, że rajstopy naprawdę są bardziej wytrzymałe.

Lakier do włosów sposobem na trwałość rajstop

Jeżeli zapomniałaś o powyższych sposobach wzmocnienia trwałości, a chciałabyś uniknąć zniszczenia ich zaraz po założeniu, spryskaj je lakierem do włosów. Jedyne o czym musisz pamiętać to to, aby spryskać je po założeniu na siebie. W przeciwnym razie rajstopy się skleją i będą niezdatne do użytku.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *